Jūs domājat, ka jums vienkārši ir iespēja refinansēt unikālu automašīnas kredīts pēc bankrota, kad galīgais maksājums ir veikts. Tomēr tas ne vienmēr nozīmē, ka bankrota jēdziens tiek noņemta no jūsu kredīta ziņojumu. Tas ir kāpēc tas ir svarīgi saņemt kopiju no jūsu ziņojumu automātiski, lai pārliecinātos, ka tā ir pārcelšanās. Ja netiekot šīm zīmēm var palikt uz dažādiem garumiem laika.

Viss, kas jums jādara, ir jāpiezvana kredīta ziņojumu aģentūra kā TransUnion, Equifax vai Experian, kas var sniegt jums tuvāk sajūtu, kad nodaļā būs jāizņem. Jūs var uzskatīt, kāpēc jūs neesat par kandidātu uz procentu likmju līzings samazināšanu. Nu, kad esat aizdevumu automašīnas iegādei, uzmanību likmes ir cieši ievērojot jūsu kredīta rādītājus. Tādēļ, ja jums joprojām ir bankrota, kredīta ziņojumu, iegūt atlaides procentu likmes būs grūti, ja nav iedomājama. Tomēr varbūt maksātnespējas atzīme ir pagājis.

Tik ilgi, kamēr jūsu kredīta rādītājus, ir augstākas nekā tie bija, kad jūs paņēma kredītu, jūs varat redzēt diezgan labi samazināt uzmanību procentu likmju, pēc refinansēšanu notikusi.