Apmaksāta profesionālā dienesta: Ja nepieciešams notiekošo talantu kārtējās vai nākotnes iniciatīvām, mūsu algoti profesionālo pakalpojumu sniedz pieredzējuši, pilna laika izgudrojuma konsultanti. Algoti speciālisti ir pilna laika darbinieki, radošās grupas. Mēs dodam viņiem unikālu darbu, agresīvu algas un pēc būtības — tas nozīmē, ka viņi nāk klajā ar 100 procentu savu uzmanību. Zemākas izmaksas.

Mazāks apgrozījums. Paaugstinātu produktivitāti, efektivitāti un nepārtrauktību. Uzvarēt, uzvarēt, uzvarēt. Radoši Managed Services: Ja jūs strādājat ar stratēģisko satura, dizaina un attīstības projekts, jūs vēlētos visu apkalpi uz hostings klāja — pēc kurām dažas. Mūsu grupai izdevās pakalpojumi palīdz jums resursus un projekta vadības stratēģiskās iniciatīvas, piemēram, web un mobilo projektē anu un attīstību, lietotāja brauciens un satura programmas dizains un migrāciju vienas izmaksu pozitīva atbilde.

Pārvalda pakalpojumus projekta vadītājs palīdz garantēt netraucētu saruna un apstrādā visus pasākumus attiecībā uz metodi, pievienojot onboarding, ārštata un konsultāciju aktīvu. Rezultāts? Jūsu uzdevums tiek izdarīts uz laiku un budžetu.